לינקולן ביליארד ראשל”צ

לינקולן ביליארד ראשל”צ

טלפון: 03-950-2210

כתובת: רחוב ז’בוטינסקי 65, ראשון לציון

שעות פעילות:

אמצ"ש 15:30-03:00
חמישי 15:30-04:30
שישי – שבת – 14:30-04:30

קצת על הסניף:

לינקולן ראשל”צ הינו הסניף הגדול ביותר ברשת לינקולן  ומועדון הביליארד הגדול ביותר בארץ ובמזרח התיכון. במועדון יש 38 שולחנות ביליארד. 20 שולחנות סנוקר ו – 18 שולחנות פול מקצועיים. לפני 4 שנים הסניף עבר שיפוץ ושדרוג וכיום תוכלו להגיע להסניף ולהתרשם מגודלו ומהעיצוב הייחודי והמודרני, שהופך את המקום לחוויה אירופאית אמיתית.

בסניף יש אולם מרכזי ענק ובו  30 שולחנות סנוקר ופול, ספות ישיבה מרווחות ושולחנות ישיבה לאלו שרוצים לשתות, לאכול או סתם לצפות במשחק. מועדון לינקולן משדר משחקי כדורגל וכדורסל וטורנירים מיוחדים בכל תקופות הליגה. ניתן ליהנות ממסכי פלסמה ברחבי כל האולם המרכזי.

חלקו האחר של המועדון הוא איזור הלאונג’ – איזור נפרד שבו יש 10 שולחנות ביליארד, בר ישיבה, ספות ישיבה מרווחות, מסכי פלסמה בכל רחבי הקומה ומסך פלסמה ענק מרכזי. איזור הלאונג’ מאפיין באפשרויות הרבות בקיום אירוע פרטי, או עסקי עד 120 אורחים.

הלובי – בלובי של המועדון יש שולחן 12 פיט מקצועי לשחקנים מקצוענים וגם לכאלו שרוצים לשאוף לשם. בלובי יש בר ענקי עם 20 מקומות ישיבה ופינת ישיבה מרווחות לאלו שמגיעים לשתות ולאכול אחרי או לפני המשחק ומגיעים ליהנות מהבר והמטבח שכולל מגוון מאכלים.

לינקולן ראשל”צ אחד המקומות החמים ביותר בעיר, ניתן ליהנות מחניה חינם ללקוחות המועדון ופשוט ליהנות מיופיו וגודלו של המועדון, אחד המקומות האהובים ביותר על צעירי העיר ובעיקר הסטודנטים.